spacer
spacer

Művésztek Háza

spacer
18. P
18:00 Füst Milán: Boldogtalanok (Figura Stúdió Színház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Joël Pommerat: Ez a gyerek (Beregszászi szinház)
Zsinagóga (verseny)
21:00 Huszka Jenő - Szilágyi László: Sissi, a magyar királyné (Monarchia Operett)
Bagolyvár
spacer
19. Sz
17:30 Megnyitó ünnepség (Művelődési Központ)
18:00 Herczeg Ferenc: Déryné ifjasszony (Kaszás Attila Terem)
Művelődési Központ
19:30 Nagy Szilárd és Ragány Misa koncertje (Főtéri Színpad)
21:30 Pintér Béla - Darvas Benedek: Parasztopera (Kassai Thália Színház)
Zsinagóga (verseny)
spacer
20. V
18:00 Szedjetek szét (Kosztolányi Színház Szabadka)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Jane Milmore - Billy Van Zandt: Bocs, félrement! (Orlai Produkciós Iroda)
Bagolyvár
21:00 Halász Péter: Gyerekünk (Csíki Játékszín)
Zsinagóga (verseny)
spacer
21. H
11:00 Kemény Henrik: Vitéz László és az elátkozott malom (Aradi Kamaraszínház)
Zsinagóga
19:00 Branislav Nušić: A gyászoló család (Szabadkai Népszínház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Csokonai Vitéz Mihály: Az özvegy Karnyóné s két szeleburdiak (Aradi Kamaraszínház)
Zsinagóga (verseny)
21:00 Peter Shaffer: Rövidzárlat (Black comedy) (Veres 1 Színház)
Bagolyvár
spacer
22. K
16:00 Sławomir Mrožek: Emigránsok (Soproni Petőfi Színház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Henrik Ibsen: Nóra (Kolozsvár Új Stúdió)
Zsinagóga (verseny)
21:00 Szente Vajk: Legénybúcsú (Játékszín)
Bagolyvár
spacer
23. Sz
17:00 Tamási Áron: Boldog nyárfalevél (Spectrum Színház)
Zsinagóga (verseny)
19:30 Radu Afrim: Amikor telihold ragyog a turkáló felett (Sepsiszentgyörgyi színház)
Művelődési Központ (verseny)
22:00 Szarka Gyula - Szálinger Balázs: Zenta, 1697 (Soproni Petőfi Színház)
Bagolyvár (verseny)
spacer
24. Cs
18:00 Gianina Cărbunariu: A tigris (Nagyváradi színház)
Művelődési Központ (verseny)
21:00 Lénárd Róbert: Y-elágazás (Vajdasági Tanyaszínház)
Bagolyvár (verseny)
23:00 Jon Fosse: Én vagyok a szél (Trip Színházi Hajó)
Zsinagóga (verseny)
spacer
25. P
18:00 Tankred Dorst: Merlin R. (Maladype Színház )
Művelődési Központ
21:00 William Shakespeare: Hamlet (Komáromi Jókai Színház)
Zsinagóga – Hallgatói előadás
spacer
26. Sz
17:00 Záróünnepség (Művelődési Központ)
17:30 Boris Vian: Tajtékos dalok (Operett Raktárszínház)
Művelődési Központ
21:00 Szemenyei János - Mikó Csaba - Závada Péter: Sándor Mátyás (Dunaújvárosi Bartók Kamaraszínház )
Bagolyvár
spacer
spacer
spacer
spacer
© 2021. - Kisvárdai Várszínház - Theater Online